Zegar *.*

trwa inicjalizacja, prosze czekac...GRY

niedziela, 16 grudnia 2012

Rozdział 17 ;*


Wojtek Szczęsny ! Ale co on tu robił ?! W Warszawie ? Hellow ! On za 2 dni miał grać mecz w Londynie ! To w tym momencie nie było ważne . ! Wojtek podniósł mi breloczek z kluczami , które musiały wypaść z kieszeni , gdy przeszedł koło mnie . Jejku . Przywitał się ze mną mówiąc ''Cześć '' i serdecznie przeprosił . Breloczek był z logiem Borussi Dortmund . A więc Szczęsny zaraz skapnął się iż jestem fanką piłki nożnej i na pewno wiem kim on jest . Miałam rację. Zapytał się czy chcę autograf . Odparłam , że ja może nie aż tak bardzo jak moja przyjaciółka ( chodziło mi o Julkę ) . Zapytał się mnie czy może chcę na przeprosiny autograf Lewego , Kuby lub Łukasza , skoro tak lubię Dortmund . Ja powiedziałam , że to skomplikowane . A ten zaprosił mnie ''na przeprosiny'' na ciastko O.o Co miałam zrobić ? ! Nie mogłam wystawić Julki i pójść z jej wymarzonym facetem na ciastko ! Wpadłam na pomysł :) Powiedziałam Wojtkowi , że zgodzę się ale tylko z moją koleżanką ponieważ to ona jest jego Meega Fanką . Zaproponował , abym zadzwoniła do niej i powiedziała , aby przyszła do kawiarni . Zrobiłam tak jak mówił . Julka nie wiedziała o co chodzi ;p . Ja z Szczęsnym poszliśmy powoli . Czułam się dziwnie . Bardzo dziwnie ;d . Wyobraziłam sobie sytuację  w której nagle spotykam Roberta i on widzi mnie z jego najlepszym kolegą ! O nie nie . ! To musiało się skończyć źle . !
Wytłumaczyłam Wojtkowi po drodze , że spotkałam Lewego .. odwiedził mnie w szpitalu i obiecał odwiedziny i nadal się nie odezwał . :( Wojtek powiedział , że widział go wczoraj w Warszawie . I mówił , że musi załatwić coś bardzo ważnego . Doszliśmy do kawiarni. Tam czekała już Julka . Gdy zobaczyła mnie z  Wojtkiem omal nie zemdlała !!! Aż się wystraszyłam przedstawiłam ją mu . ;33
Miło im się gadało . Ale ja miałam doła . ; ( Słowa Wojtka zabolały . Co było tak ważne dla Lewego ? Ania ? Niee .. ona została w Dortmundzie z tego co mi opowiadał Robert . Postanowiłam , że muszę się położyć i wszystko przemyśleć . Zostawiłam Julkę i Wojtka . Pożegnałam się i poszłam do domu .
_____________________________________________________________________________
Cześć ;) Co słychać ? U mnie słabo bo już niedziela ; // Ja chcę piątek :'( Komentujcie czy wam się podoba
;3

2 komentarze:

  1. Jest świetny ! Jejku nie sądziłam że to będzie Szczęsny :P Miła niespodzianka :D Rozdział jest mega super ,3 nie mogę doczekać sie następnego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę , że się podoba : D

    OdpowiedzUsuń